Die geheimnisvollen Städte des Goldes
Content Verification Program
eFilmy
TV

Flash (2014)

Plakat serialu Flash (2014)

Opis:

Flash to naukowiec pracujący dla policji, znany głównie ze swego flegmatycznego usposobienia. Pewnej nocy w laboratorium dochodzi do wypadku. Piorun trafia w naczynia z chemikaliami. Ich zawartość wylewa się na Barry'ego. To doprowadza do mutacji w jego organizmie, dając mu zdolność do poruszania się z niezwykłą szybkością.

Polub Serial:

« [s04e17] Episode 4.17

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 3 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
EURO Polska skomentował przedwczoraj

nareszcie wyszedł kolejny odcinek... dłógo na to czekałem

MGM3543 skomentował przedwczoraj

Jay i Cichy bob !! Super, a już słuch o nich zaginął :)

avalerin skomentował 3 dni temu

32 minuta coś tam..kop w dupsko i koniec zabawy..ale nie lepiej czekać :p uj że ma moce zatrzymania czasu.. no nie wiem po co ich używać...to nie flash tylko debilasz

Wade1990 skomentował 3 dni temu

Dobry odcinek....

smok12373 skomentował 3 dni temu

oo kurła

abeon1 skomentował 3 dni temu

Cichy Bob :)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1404 | o: