Der Bestatter
エロ本
eFilmy
TV

Dramaty
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Nieprawi / Ilegitim (2016) Lektor PL Nieprawi Ilegitim | 2016, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 3

Z pozoru błahe zdarzenie - wspólny obiad rodziny Anghelescou. Ojciec rodziny Victor (Adrian Titieni) rozprawia podczas posiłku o fizyce. W pewnym momencie najstarszy syn Cosma (Bogdan Albulescu) wspomina, że nazwisko ojca znalazło się na liście osób, które w czasach dyktatury donosiły n(...)

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Wildling (2018) ENG Wildling 2018, ENG Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Film Wildling opowiada tajemniczą historię Anny (Bel Powley), która wychowywana była w małym pokoju przez tajemniczego mężczyznę (Brad Dourif). W wieku 16 lat Anna zostaje uratowana przez szeryf Ellen Cooper (Liv Tyler), u której znajduje tymczasowy dom. Pobyt dziewczyny po raz pierwszy (...)

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną / Inga Lindström: Tanz mit mir (2017) Lektor PL Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną Inga Lindström: Tanz mit mir | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 2

Eva (Sina-Valeska Jung), nauczycielka tańca, mieszka razem z matką (Teresa Harder) i córką Lissi (Katharina Stark). Nieoczekiwanie dowiaduje się, że musi jak najszybciej wyprowadzić się z domu i zwolnić sąsiadujące z nim studio tańca. Zamierza się tam wprowadzić nowy właściciel, S(...)

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Come Sunday (2018) Lektor PL Come Sunday 2018, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Znany pastor, Carlton Pearson, przeżywa kryzys wiary i wkracza na nową duchową ścieżkę, która może doprowadzić do rewolucji w jego życiu.

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Kieszonkowcy / Pickpockets (2018) Lektor PL Kieszonkowcy Pickpockets | 2018, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 4

Grupa nastoletnich aspirujących złodziejaszków uczy się od mistrza sztuki podstępu i oszustwa, jak skutecznie okradać na ulicach Bogoty.

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Suka / Bitch (2017) Lektor PL Suka Bitch | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 6

Jill Hart (Marianna Palka), żona i matka, coraz gorzej znosi swoją szarą codzienność. Kobieta ma dość niewdzięcznych dzieci oraz uzależnionego od pracy męża Billa (Jason Ritter), który w dodatku ją zdradza. Pewnego dnia coś w niej pęka. Jill zamienia się mentalnie w pełnego zło(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Reakcja łańcuchowa (2017) PL Reakcja łańcuchowa 2017, PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 4

Marta kończy 30 lat i wkrótce ma wziąć ślub z Adamem. Jej przyszły mąż pochodzi z bogatego domu, ale jest zupełnie zdominowany przez charyzmatyczną i odnoszącą sukcesy matkę. Sytuacja młodych dodatkowo komplikuje się, gdy do opinii publicznej przedostaje się informacja o zaginięc(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu W niepewnym boju / In Dubious Battle (2016) Lektor PL W niepewnym boju In Dubious Battle | 2016, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 7

Początek XX wieku, w Kalifornii 900 pracowników sezonowych buntuje się przeciwko wyzyskującym ich sadownikom. Mac (James Franco) jako oddany członek partii, walczący o podstawowe prawa ludzi wyrusza w podróż po kraju wraz z nowym rekrutem, Jimem Nolanem (Nat Wolff), który wcześniej był(...)

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Noc Walpurgi (2015) Lektor PL Noc Walpurgi 2015, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Młody dziennikarz przeprowadza wywiad z divą operową. Rozmowa nieoczekiwanie przeradza się w misterną grę erotyczną.

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Dwie kobiety / Sage Femme (2017) Lektor PL Dwie kobiety Sage Femme | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 1

Claire, samotna matka przed pięćdziesiątką, wiedzie nudne, monotonne życie. Każdy kolejny dzień niczym nie różni się od poprzedniego. Wszystko zmienia się w momencie, gdy bohaterka odbiera telefon od Beatrice, siedemdziesięcioparoletniej kobiety, która kilka dekad temu była kochank(...)

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0443 | o: