Chapitre 38
IP.Board Mobile
eFilmy
TV

Thriller
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Matka historii / Kahaani (2012) Lektor PL Matka historii Kahaani | 2012, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 6

Kiedy mąż ciężarnej Vidyi znika, kobieta udaje się z Londynu do Kalkuty, by rozpocząć poszukiwania. Na miejscu wszyscy twierdzą, że jej małżonek nie istnieje.

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Egzekutor / Executor (2017) Lektor PL Egzekutor Executor | 2017, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 7

Kyle (Markiss McFadden), jedna z wielu sierot, wychowywana w ośrodku przez ojca Antonio (Paul Sorvino) jest mordercą, który zostaje wysłany na misję od Boga. Przez lata ojciec Antonio robił wszystko, by jego wychowankowie byli przekonani, że każde zabójstwo wykonują z woli Pana. Kyle je(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Zanurzeni / Submergence (2018) ENG Zanurzeni Submergence | 2018, ENG Kategoria: Thriller | Komentarzy: 1

James jest inżynierem, a Danielle badaczką dna oceanu. Spotykają się przypadkowo w hotelu na północnym wybrzeżu Francji. Obydwoje przygotowują się tam do niebezpiecznych wypraw, jakie ich czekają. I choć nie mieli takiego zamiaru, wybucha między nimi namiętny romans i zakochują się(...)

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Tiger Powraca / Tiger Zinda Hai (2017) Napisy PL Tiger Powraca Tiger Zinda Hai | 2017, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 1

Tiger, indyjski agent i pakistańska agentka Zoya powracają, aby zmierzyć się z przywódcą rebeliantów, Abu Usmanem. Udają się do Iraku, aby uwolnić cywilów z rąk niebezpiecznych bojowników. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z porwania przez ISIS w 2014 r. czternastu indyjskich piel(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Rozpacz / Desolation (2017) ENG Rozpacz Desolation | 2017, ENG Kategoria: Thriller | Komentarzy: 0

Katie jest zamkniętą w sobie dziewczyną z małego miasta, która jakiś czas temu została zgwałcona i wciąż nie może uporać się ze wspomnieniem traumatycznego wydarzenia. Nie brzmi to raczej jak początek komedii romantycznej. I rzeczywiście: chociaż bohaterka nawiązuje romans z popu(...)

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu All I See Is You (2016) Lektor PL All I See Is You 2016, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 19

Będąc dzieckiem, Gina straciła w wypadku samochodowym zarówno oboje rodziców, jak i wzrok. Teraz, gdy jest już dorosła, zamężna i całkowicie pogodzona ze swym losem, dowiaduje się, że istnieje możliwość przywrócenia widzenia w jednym oku. James, jej ukochany mąż, który opiekuje(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Cover Versions (2018) Lektor PL Cover Versions 2018, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 8

Czworo członków synth-rockowej kapeli Starfoxy w przeddzień swojego największego koncertu organizuje dziką imprezę, która kończy się znalezieniem w basenie martwego fana. Podczas przesłuchania każdy z ekscentrycznych muzyków inaczej przedstawia wydarzenia z poprzedniego wieczoru prowa(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Nigdy cię tu nie było / You Were Never Really Here (2017) Napisy PL Nigdy cię tu nie było You Were Never Really Here | 2017, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 37

Były agent do zadań specjalnych podejmuje się odnalezienia zaginionej nastolatki.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Morderca w naszym domu / Secrets of My Stepdaughter (2017) Lektor PL Morderca w naszym domu Secrets of My Stepdaughter | 2017, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 10

Młoda Rachel (Tiera Skovbye) zostaje porzucona przez matkę. Trafia do domu ojca i jego żony. Pewnego dnia w sklepie, w którym pracuje dziewczyna, dochodzi do napadu. Jej przyjaciółka ginie.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Spinning Man (2018) ENG Spinning Man 2018, ENG Kategoria: Thriller | Komentarzy: 1

Spinning Man skupia się na Evanie Birchu (Guy Pearce), który jest szanowanym profesorem filozofii w college’u i szczęśliwie żyje z rodziną. Kiedy studentka znika w tajemniczych okolicznościach, nowe informacje o Evanie sprawiają, że nawet jego żona wątpi w jego alibi. Detektyw Malloy(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> ENG
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0447 | o: