7 K Пассажир 2018
Saigon Kick On And On.mp3
eFilmy
TV

Filmy z roku 2016
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Testament serca / Apres moi le bonheur (2016) Lektor PL Testament serca Apres moi le bonheur | 2016, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Marie-Laure, matka czwórki dzieci, dowiaduje się, że zachorowała na nowotwór i pozostało jej zaledwie kilka miesięcy życia. Po nieudanych próbach wyleczenia choroby, kobieta zaczyna myśleć o przyszłości swoich dzieci. Marie-Laure pragnie, aby dzieci mogły wychowywać się razem w wy(...)

Dodany: Dzisiaj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Stan niebłogosławiony / Prevenge (2016) Lektor PL Stan niebłogosławiony Prevenge | 2016, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Ruth (Alice Lowe) jest samotną kobietą w zaawansowanej ciąży. Ze wszystkich sił stara się pozbierać po niespodziewanej śmierci ukochanego męża. Kobieta bardzo chce zostać dobrą matką, dlatego z uwagą wsłuchuje się w głos swojego nienarodzonego dziecka. Okazuje się, że nakazuje (...)

Dodany: Dzisiaj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Moja rodzina już Cię uwielbia / Ma famille t'adore déja (2016) Lektor PL Moja rodzina już Cię uwielbia Ma famille t'adore déja | 2016, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 2

Ponad trzydziestoletni Julien (Arthur Dupont) to skromny, lubiący dobre ciasta mężczyzna, który zajmuje się aplikacjami do smartfonów. Jest szaleńczo zakochany w Evie (Déborah François), która pracuje jako dziennikarka z prasy fachowej. Kobieta przyjmuje oświadczyny Juliena, co zobowi(...)

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu The Darkest Dawn (2016) Lektor PL The Darkest Dawn 2016, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 8

Marząca o reżyserskiej karierze dziewczyna nagrywa chaos, który rozpętał się po inwazji obcych, oraz walkę o życie grupy ocalałych, w której jest też jej siostra.

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Tess (2016) Lektor PL Tess 2016, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 12

Tess (Christia Visser) jest pochodzącą z nizin społecznych dwudziestolatką. Przy życiu trzymają ją leki przeciwbólowe oraz specyficzne poczucie humoru. Dziewczyna zarabia jako prostytutka w nadmorskich przedmieściach Kapsztadu. Jej codzienność wywraca się do góry nogami, gdy zostaje (...)

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Nieprawi / Ilegitim (2016) Lektor PL Nieprawi Ilegitim | 2016, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 4

Z pozoru błahe zdarzenie - wspólny obiad rodziny Anghelescou. Ojciec rodziny Victor (Adrian Titieni) rozprawia podczas posiłku o fizyce. W pewnym momencie najstarszy syn Cosma (Bogdan Albulescu) wspomina, że nazwisko ojca znalazło się na liście osób, które w czasach dyktatury donosiły n(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Strażak Sam : Kosmiczny Alarm / Fireman Sam Alien Alert The Movie (2016) Dubbing PL Strażak Sam : Kosmiczny Alarm Fireman Sam Alien Alert The Movie | 2016, Dubbing PL Kategoria: Familijne | Komentarzy: 1

Buck Douglas, znany łowca kosmitów, odwiedza Pontypandy i angażuje wszystkich mieszkańców miasteczka w poszukiwanie obcych!

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Dubbing PL
Plakat filmu Mina / Mine (2016) Lektor PL Mina Mine | 2016, Lektor PL Kategoria: Wojenne | Komentarzy: 13

Mike Stevens (Armie Hammer) jest zawodowym żołnierzem, morskim snajperem, który od trzech miesięcy stacjonuje na środku pustyni. Zostaje mu powierzona misja. Ma odnaleźć i zlikwidować przywódcę komórki terrorystycznej. Przebywając w tych trudnych warunkach, Mike nie może sobie pozwol(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Traktorek Florek / Gråtass - gøy på landet! (2016) Lektor PL Traktorek Florek Gråtass - gøy på landet! | 2016, Lektor PL Kategoria: Familijne | Komentarzy: 0

Czekają na Was: zdrowe warzywa i owoce, mocno zakręceni sąsiedzi, konkurs na największego ogórka, koza w tarapatach i traktorek, na którego zawsze można liczyć!

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu W niepewnym boju / In Dubious Battle (2016) Lektor PL W niepewnym boju In Dubious Battle | 2016, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 7

Początek XX wieku, w Kalifornii 900 pracowników sezonowych buntuje się przeciwko wyzyskującym ich sadownikom. Mac (James Franco) jako oddany członek partii, walczący o podstawowe prawa ludzi wyrusza w podróż po kraju wraz z nowym rekrutem, Jimem Nolanem (Nat Wolff), który wcześniej był(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0376 | o: