Colombia magia salvaje (2015)
Книги, Документация по Apple, устройствам и программам
eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Studniówk@ (2018) [PL]

Opis:

Klasa maturalna z utęsknieniem wyczekuje studniówki. Jednak nowy wychowawca oraz egzaminy, które nie wypadają jak należy, stawiają zabawę pod znakiem zapytania.

Polub Film:

Podobne Filmy:

Studnió[email protected] (2018) [PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: PL
Dodano: 5 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
swiacny skomentował godzinę temu

ale wiwaldi35 wie ze to polskie arcydzielo,tak jest prawie z kazdym polskim filmem-dno

anikao skomentował wczoraj

serio? to jest rzeczywistość polskiej szkoły??? dla mnie żenujący film

dzidek12 skomentował przedwczoraj

Dziadostwo 0/10

max2510 skomentował 3 dni temu

do obejrzenia

gumor skomentował 3 dni temu

do obejrzenia

KrisAxe skomentował 4 dni temu

Sorry ja tez jakos zniesmaczylem sie ta wybitna polszczyzna :) Moze i realistyczne ale to juz widzialem jak te setki komedii , ktore kreca . Po prostu na dluzsza mete ogladac cos co widzialo sie juz wczesniej i co najwazniejsze bylo tylko na raz do obejrzenia ...Ech...Jak ktos lubi niech oglada , sorry ja wysiadam :)

wiwaldi-35 skomentował 4 dni temu

Film jak najbardziej realistyczny do dzisiejszych czasów szkoda że znowu krytyk ?swiacny? zabiera głos może niech nie ogląda Polskich filmów tylko radzieckie,. Ja polecam

swiacny skomentował 4 dni temu

tj.niemozliwe,te polskie filmy mnie wykoncza,naszczecie tylko godzina dna,wczesniej nie ogladalem polskich filmow teraz ogladam nowosci majac nadzieje ale..

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0674 | o: