Documentaries
Kevin Williamson
eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Zemsta to za mało / Instant Death (2017) [Lektor PL]

Opis:

Weteran służb specjalnych John Bradley (Lou Ferrigno) wyrusza z Nowego Jorku do Anglii, aby odbudować relację z długo nie widzianą córką. Prześladowany brutalnymi wspomnieniami z przeszłości ma nadzieję, że uda mu się zacząć życie na nowo i odrobić stracony czas również z wnuczką. Podczas wizyty staje się świadkiem morderstwa i sam zabija dwóch uciekających napastników, wskutek czego nieświadomie ściąga gniew gangu na swoją rodzinę.

Polub Film:

Zemsta to za mało / Instant Death (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 6 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
kajaabc1 skomentował 5 dni temu

przepraszam ale straszna kupa

ev3250 skomentował 5 dni temu

porażka to za mało

reappers skomentował 5 dni temu

Psychol fajny, Akcja kręcona kamerą z telefonu z przybliżeniami dla podkreślenia sceny. Teksty troche kulawe i recytowane np widzi zwłoki to wie jak zginął a z 500 m wie że oberwał własną bronią. Chore i nie polecam.

gbkaryk skomentował 5 dni temu

do bólu plastikowy

hoqsai skomentował 5 dni temu

neom0454 lecz się psycholu nim skończysz marnie..

kron skomentował 5 dni temu

Lou Ferrigno jest znanym aktorem grał w filmie Klatka 1989 roku , The Inceredible Hulk, 1977 nieznany może młodemu pokoleniu

neomk0454 skomentował 6 dni temu

Idzie obejrzeć-choć bez znanych aktorów. Film akcji bez większego polotu skala 6/10

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0699 | o: