Download
Sachika Misawa
eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Strzeż się Slendermana / Beware the Slenderman (2016) [Lektor PL]

Opis:

W 2014 roku cała Ameryka żyła sprawą śmiercią nastolatki z Wisconsin. Pewnego dnia jej dwie dwunastoletnie koleżanki zwabiły ją do lasu Waukesha i zaatakowały ją tam dziewiętnastoma pchnięciami nożem. Po zdarzeniu tłumaczyły, że w ten sposób chciały złożyć hołd mitycznej postaci Slendermana, którego znały z popularnych w internecie opowieści. Twórcy filmu badają szczegół po szczególe kulisy sprawy i zastanawiają się nad kondycją współczesnego społeczeństwa. Mroczna opowieść o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się wewnątrz małej społeczności w stanie Wisconsin. Nominowana do Nagrody Akademii reżyserka Irene Taylor Brodsky (The Final Inch) analizuje sprawę dramatycznej próby morderstwa, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Szczegółowo wyjaśnia też, na czym polega fenomen tajemniczego Slendermana. Pokazuje również, jak bardzo Internet i miejskie mity zakrzywiają percepcję rzeczywistości młodych ludzi.

Polub Film:

Strzeż się Slendermana / Beware the Slenderman (2016) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
verdiana skomentował tydzień temu

Nie ma na co zwalać. Winne są te 2 gówniaki i nikt i nic więcej. Już od dawna wiadomo, że już 2-3-dniowe noworodki odróżniają zachowania moralne od niemoralnych (vide: badania Blooma), więc nie ma żadnej wymówki dla gówniaków.

Seal skomentował ponad tydzień temu

Najłatwiej jest zrzucić winę na chorobę psychiczną, mniejsza, że są sytuacje w życiu które normalnie nie można wytłumaczyć i przeczą wszelkim naukowym tezom... Oczywiście każdy, który odbiera świat nieszablonowo jest przyszłym zabójcą i zagrożeniem dla jedynie poprawnie odbierających życie normalnych ludzi. Rozumiem, że dzieci zatraciły się w czymś zmyślonym i postąpiły źle, ale czy związku z tym internet ma być cenzurowany bo jest zagrożeniem? Film daje do myślenia, ale nie odpowiada na żadne pytania.

chili1979 skomentował ponad tydzień temu

Film przedstawia i obrazuje głupotę dzisiejszej młodzieży

violla78 skomentował ponad tydzień temu

Dla rodziców ku przestrodze ....

Tusia1976 skomentował ponad tydzień temu

ciekawe 7/10

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0589 | o: